piotr  

Piotr Kropisz

 

Jezuita, próbujący szukać Boga we wszystkim, co go otacza. W Kalifornii kończył podyplomowe studia z duchowości, kładąc nacisk na kierownictwo duchowe. Kompozytor i rockowy gitarzysta na muzycznej emeryturze. Kibicuje koszykarzom Golden State Warriors; z sukcesami mierzy się z najlepszymi na świecie w logiczną grę blokus; próbuje różnych aktywności fizycznych, które mogą być wyzwaniem; słucha dużo i świadomie, najchętniej Dream Theater. Lubi określenie "think outside the box" i stara się ciągle uczyć życia jakby był dzieckiem. Przekonuje, że rozmawianie z Bogiem jest łatwe i dla każdego.

 

   

Katarzyna Grodzka

 Autorzy tekstów

magda  

Magdalena Godlewska

 

Pedagog i wielka fanka duchowości ignacjańskiej. W swoim życiu od paru lat kieruje się zasadą św. Ignacego: Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a działaj tak, jakby wszystko zależało od ciebie. Miłośniczka kuchni polskiej, literatury i psychologii. Nieustannie zaciekawiona drugim człowiekiem i szukająca odpowiedzi na najważniejsze pytania. Była wolontariuszka misyjna, której Afryka niezaprzeczalnie skradła serce. Autorka bloga smutnykatolik na wordpress.com i FB.

 

marta  

Marta Knihinicka

 

Szuka Boga poprzez doświadczenie. A może to poprzez doświadczenie Bóg szuka jej? Wie, że aby się dowiedzieć najpierw trzeba doświadczyć, zobaczyć, usłyszeć i posmakować. Bardzo Theofeel:) Podróżuje, tańczy, filozofuje i zmaga się z codziennością po powrocie do kraju z emigracji. Absolutnie zafascynowana tym, że się Pan Bóg czai na każdym zakręcie i pod każdym kamieniem. Codziennie chce więcej.

 

klaudia  

Klaudia Król

 

Lubi pisać i czytać. Pozytywną energię dają jej morze, muzyka, spacery po mieście. Fantastycznie czuje się na rynkach starych miast, zwłaszcza Krakowa :) Bliska jej jest modlitwa za wstawiennictwem Świętych i Błogosławionych, stara się szukać Boga we wszystkim. Ceni działania międzywyznaniowe w kulturze wzajemnego szacunku. Z wykształcenia prawnik i prawnik kanonista, pracuje jako adwokat kościelny.

 

iwona  

Iwona Sakrajda

 

Pracuje zawodowo jako pielęgniarka. Kocha swoją pracę, ludzi a przede wszystkim obecnego w nich Boga. Jej pasją jest pisanie, długie spacery z psem i długie wycieczki rowerowe. Nasłuchuje Bożych szeptów w ciszy i Adoracji. Miłośniczka św. Franciszka i św. Teresy z Avila, u których szuka inspiracji. Lubi fotografować wszystko i wszystkich. Życiem podróżuje do miejsca, w którym będzie mogła zrobić selfie z Jezusem. Energię czerpie z wiary, którą chce się dzielić z wszystkimi.

 

przemek  

Przemek Sobolewski

 

Poszukuje właściwych kluczy do poznawania siebie i swoich możliwości oraz do tworzenia pozytywnych relacji z innymi ludźmi. Jego życiową pasją jest pisanie, korekta, copywriting – właściwie każda praca z tekstem. Chętnie czyta. Od lat namiętnie zasłuchuje się w piosenkach Anny Jantar i z rozrzewnieniem podziwia klasyczne auta (zwłaszcza Citroëna DS. Pallas). Stara się jak najczęściej brać udział w mszach uwielbieniowych i wykorzystywać ich dary na co dzień.

 

   
 

s. Ewa Bartosiewicz rscj


Siostra Sacre Coeur, zachwycona życiem, zakochana w Jezusie, pasjonatka Afryki. Uwielbia podróże, poznawanie nowych ludzi, loty na paralotniach i zieloną herbatę. Obecnie mieszka w Poznaniu, gdzie zajmuje się Duszpasterstwem Powołań, czyli towarzyszeniem młodym w rozeznawaniu swojej drogi w życiu. Pisze 
bloga, na którym próbuje patrzeć na świat Bożymi oczami. Nieco z jej doświadczenia duchowego i życiowego znajdziecie w książce "Ile lat ma Twoja dusza" oraz "Habit zamiast szminki"