piotr  

Piotr Kropisz

 

Jezuita, próbujący szukając Boga we wszystkim, co go otacza. W Kalifornii kończył podyplomowe studia z duchowości, kładąc nacisk na kierownictwo duchowe. Kompozytor i rockowy gitarzysta na muzycznej emeryturze. Kibicuje koszykarzom Golden State Warriors; z sukcesami mierzy się z najlepszymi na świecie w logiczną grę blokus; próbuje różnych aktywności fizycznych, które mogą być wyzwaniem; słucha dużo i świadomie, najchętniej Dream Theater. Lubi określenie "think outside the box" i stara się ciągle uczyć życia jakby był dzieckiem. Przekonuje, że rozmawianie z Bogiem jest łatwe i dla każdego.

 

   

Katarzyna Grodzka

 Autorzy tekstów

marta  

Marta Knihinicka

 

Szuka Boga poprzez doświadczenie. A może to poprzez doświadczenie Bóg szuka jej? Wie, że aby się dowiedzieć najpierw trzeba doświadczyć, zobaczyć, usłyszeć i posmakować. Bardzo Theofeel:) Podróżuje, tańczy, filozofuje i zmaga się z codziennością po powrocie do kraju z emigracji. Absolutnie zafascynowana tym, że się Pan Bóg czai na każdym zakręcie i pod każdym kamieniem. Codziennie chce więcej.

 

kacper  

Kacper Pankowecki

 

Filozof i odkrywca, pochodzi z okolic Poznania. Lubi poznawać Boga oraz zadawać sobie trudne pytania - nawet jeśli nie ma na nie odpowiedzi. Uwielbia dyskutować na tematy związane z religią. Stara się dostrzegać, rozumieć Jego działania i pragnie dogłębnie Go poznać. Swoje myśli przelewa na papier w różnej formie: jako dłuższy wywód prozą lub wzniośle za pomocą liryki. Dzień bez słuchawek na uszach i dobrej muzyki to dla niego dzień stracony.

 

iwona  

Iwona Sakrajda

 

Pracuje zawodowo jako pielęgniarka. Kocha swoją pracę, ludzi a przede wszystkim obecnego w nich Boga. Jej pasją jest pisanie, długie spacery z psem i długie wycieczki rowerowe. Nasłuchuje Bożych szeptów w ciszy i Adoracji. Miłośniczka św. Franciszka i św. Teresy z Avila, u których szuka inspiracji. Lubi fotografować wszystko i wszystkich. Życiem podróżuje do miejsca, w którym będzie mogła zrobić selfie z Jezusem. Energię czerpie z wiary, którą chce się dzielić z wszystkimi.

 

przemek  

Przemek Sobolewski

 

Poszukuje właściwych kluczy do poznawania siebie i swoich możliwości oraz do tworzenia pozytywnych relacji z innymi ludźmi. Jego życiową pasją jest pisanie, korekta, copywriting – właściwie każda praca z tekstem. Chętnie czyta. Od lat namiętnie zasłuchuje się w piosenkach Anny Jantar i z rozrzewnieniem podziwia klasyczne auta (zwłaszcza Citroëna DS. Pallas). Stara się jak najczęściej brać udział w mszach uwielbieniowych i wykorzystywać ich dary na co dzień.

 

maria  

Maria Styś

 

Obecnie uczy się w Salezjańskim Liceum Ogólnokształcącym. Interesuje się łaciną, muzyką liturgiczną oraz książkami. Pisze, by przekazać innym swoje doświadczenia Bożej Miłości. Najbardziej kocha Pana Jezusa i czekoladę. Jej motto życiowe to słowa św. Teresy z Avila "Bóg sam wystarczy".