piotr  

Piotr Kropisz

 

Jezuita, próbujący szukając Boga we wszystkim, co go otacza. W Kalifornii kończył podyplomowe studia z duchowości, kładąc nacisk na kierownictwo duchowe. Kompozytor i rockowy gitarzysta na muzycznej emeryturze. Kibicuje koszykarzom Golden State Warriors; z sukcesami mierzy się z najlepszymi na świecie w logiczną grę blokus; próbuje różnych aktywności fizycznych, które mogą być wyzwaniem; słucha dużo i świadomie, najchętniej Dream Theater. Lubi określenie "think outside the box" i stara się ciągle uczyć życia jakby był dzieckiem. Przekonuje, że rozmawianie z Bogiem jest łatwe i dla każdego.

 

majka  

Majka Moller

 

Wiecznie zabiegana, aktywna zawodowo mama. W wolnych chwilach wykorzystuje nadmiar twórczej energii zajmując się scrapbookingiem, fotografią i grafiką komputerową. Z pasją trenuje umiejętność łączenia chodzenia z głową w chmurach i twardego stąpania po ziemi – lub po prostu kontemplacji i działania, zgodnie ze słowami ulubionego świętego, czyli Ignacego z Loyoli. Miłośniczka tańca, podróży i turystyki górskiej.

 

   

Katarzyna Grodzka

 

faustyna  

s. Faustyna Burska

 

Betanka, która nie potrafi usiedzieć w miejscu, wszędzie jej pełno. Starająca się pokazywać życiem, że chrześcijanin to człowiek radosny. Lubi nawiązywać nowe znajomości, podejmować coraz ciekawsze wyzwania. Kocha pracę z młodzieżą, z pasją poznaje tajniki teologii i filozofii. Żyje w myśl hasła: "bo Miłość jest najważniejsza" i stara się tą prawdą zarażać innych.marta  

Marta Knihinicka


Szuka Boga poprzez doświadczenie. A może to poprzez doświadczenie Bóg szuka jej? Wie, że aby się dowiedzieć najpierw trzeba doświadczyć, zobaczyć, usłyszeć i posmakować. Bardzo Theofeel:) Podróżuje, tańczy, filozofuje i zmaga się z codziennością po powrocie do kraju z emigracji. Absolutnie zafascynowana tym, że się Pan Bóg czai na każdym zakręcie i pod każdym kamieniem. Codziennie chce więcej.
  przemek  

Przemek Sobolewski


Poszukuje właściwych kluczy do poznawania siebie i swoich możliwości oraz do tworzenia pozytywnych relacji z innymi ludźmi. Jego życiową pasją jest pisanie, korekta, copywriting – właściwie każda praca z tekstem. Chętnie czyta. Od lat namiętnie zasłuchuje się w piosenkach Anny Jantar i z rozrzewnieniem podziwia klasyczne auta (zwłaszcza Citroëna DS. Pallas). Stara się jak najczęściej brać udział w mszach uwielbieniowych i wykorzystywać ich dary na co dzień.
 
kacper  

Kacper Pankowecki


Filozof i odkrywca, pochodzi z okolic Poznania. Lubi poznawać Boga oraz zadawać sobie trudne pytania - nawet jeśli nie ma na nie odpowiedzi. Uwielbia dyskutować na tematy związane z religią. Stara się dostrzegać, rozumieć Jego działania i pragnie dogłębnie Go poznać. Swoje myśli przelewa na papier w różnej formie: jako dłuższy wywód prozą lub wzniośle za pomocą liryki. Dzień bez słuchawek na uszach i dobrej muzyki to dla niego dzień stracony.
  maria  

Maria Styś


Obecnie uczy się w Salezjańskim Liceum Ogólnokształcącym. Interesuje się łaciną, muzyką liturgiczną oraz książkami. Pisze, by przekazać innym swoje doświadczenia Bożej Miłości. Najbardziej kocha Pana Jezusa i czekoladę. Jej motto życiowe to słowa św. Teresy z Avila "Bóg sam wystarczy".